NetCore-IT

Webová řešení & informační systémy

Domény

Nabízíme možnost nákupu a správy všech druhů domén včetně zahraničních a vyřízení související administrativy, to jest dokumenty o ověření vlastnictví, které se potvrzují písemně do zahraničí. Doménu Vám zaregistrujeme na Vaše jméno (nebo firmu).

Registrace domén

V případě zájmu o registraci domény nás, prosíme, kontaktujte prostřednictvím emailu nebo telefonicky a Vaši žádost vyřídíme ještě daný den. Pokud se jedná o registraci zahraničních domén (například .sk), trvá registrace zpravidla 3 dny, po kterých jste pravoplatným majitelem domén. Cena za registraci je 100,-Kč. Naši zákazníci, kteří provedou objednávku jakéhokoli webového řešení, mají jednu doménu na rok zdarma.

Ceny domén:

(+ 100,-Kč za provedení registrace a nastavení DNS). Uvedená cena domén je konečná. 

 

Hosting webových stránek a aplikací

Hosting webových stránek a jedna databáze do velikosti 100 MB za 400 CZK.

Hosting aplikací s webovým rozhraním a libovolnou databází MSSQL a MySQL do 100 MB za 500 CZK.

Nabídka se dá upravit specifickým požadavkům konkrétního zákazníka na míru.

 

Webové stránky s administrací na míru

Měsíční aktualizace systému s novými funkcemi

Rozšiřitelné moduly

(newsletter, rezervační systémy, uživatelské a klientské rozhraní pro přihlášené, vlastní login management s nastavením úrovní oprávnění pro správu obsahu)

Uživatel může samostatně vkládat prostřednictvím administrace vkládat nové stránky, novinky a veškerý další obsah.

 

Informační a rezervační systém pro autoškoly

Od roku 2012 intenzivně vyvíjíme modul rezervační a informační systém pro autoškoly, který zejména řeší registraci a přihlášení zájemců o výcvik a dále generování hlášení pro magistrát odbor dopravy, který přijímá hlášení aktuálně přihlášených k výcviku. Systém podporuje možnost přihlášeníé k termínu až po autorizaci klienta prostřednictvím telefonního čísla, které předem školitel autoškoly zadá do informačního systému, čímž dá možnost libovolného výběru termínu školení zájemci o výcvik.

Vylučuje se tímto chybovost zadávání údajů zájemců o výcvik, kteří si nejsou vědomi jaké údaje a okolnosti je při registraci na výcvik nebo přeškolení nutné uvádět. Díky tomuto je školitel schopen údaje ověřit na pobočce a zájemce se může následně pohodlně přihlásit. Následná hlášení a exporty dat jsou ve správných formátech a s požadovanými validními daty. Autoškola díky zadaným termínům provedených školení výcviků může do budoucna sledovat a bdue systémem upozorňována na blížící se termíny nutnosti přeškolení klientů a má tak možnost plně využít potenciál udržení současných klientů a využít dalšího plánování pro rozložení kapacit a termínů školení. 

 

Webové stránky

Nabídka Netcore BASIC

základní webová prezentace

(tj. kontakt, o nás, přehled služeb a grafika na míru, registrace do vyhledávačů, google analytics)


Realizace 1 - 3 dny

 

Nabídka Netcore ADVANCED

rozšířená webová prezentace

(tj. kontakt, o nás, přehled služeb, slider, 5 stránek libovolného textu a grafika na míru, doména na rok zdarma, registrace do vyhledávačů, google analytics, kontaktní formulář, galerie, možnost jednorázového překladu do AJ v ceně, napojení na sociální sítě)


Realizace 2 - 5 dní

 

Nabídka Netcore FUTURE LINE

kompletní webová prezentace 

(tj. kontakt, o nás, přehled služeb, slider, grafika na míru, doména na rok zdarma, registrace do vyhledávačů, google analytics, kontaktní formulář, galerie, podpora neomezeného počtu jazykových verzí pro celé webové stránky, neomezená databáze, překlad do AJ zdarma, prezentace do 20 stran včetně formátování textu na míru a obrázků galerií. vícejazyčný slider včetně grafiky na míru, kompletní SEO optimalizace, moduly článků, novinek, newsletter, přihlášení uživatelů do stránek a v ceně, možnost modulu eshop, napojení na informační systémy pro zobrazení stavu zásob)


realizace 5 - 10 dnů 

 

Příprava na přihlášení uživatelů pro zobrazení informací dle požadavků zákazníka. 

 

Kontaktujte násJe možné, že jsme byli v textu příliš obecní nebo jsme nepostihli vše do detailů, které byste se rádi dověděli. Nebo byste nám rádi napsali z jiného důvodu. Neváhejte a využijte tento formulář, který nám zanechá vzkaz a my se Vám budeme co možná nejdříve věnovat v osobní a zcela individuální odpovědi.

Jméno
E-mail
Telefon

Zpráva
Jste v sekci
Jste bot?
ID kontrolní otázky

Kontrolní otázka
Napiště výsledek číslem pro: 12 - ČTYŘI
„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde