NetCore-IT

Serverové služby

Hosting databází MySQL a MSSQL

Provozujete nějaký komplikovanější webový systém a nevěříte hostingům zdarma?

Jedině my Vám nabídneme kompletní hosting SQL databází bez přehnaných limitů s profesionální podporou, spolehlivostí a cenovou nabídkou vytvořenou zcela na míru.

 

Komunikační servery

Dosáhli jste v rámci své komunity rozměrů vyžadující kvalitní komunikační prostředky a stabilní zázemí?

U nás máte k dispozici zřízení takového zázemí přesně Vám na míru. Dlouhodobě provozujeme služby TeamSpeak 3, Ventrilo a máme též zkušenosti se servery Mumble. Konkrétní podmínky se odvíjejí od Vašich potřeb a individuálního přístupu k našim potenciálním partnetům. V případě potřeby je možné rozšířit naše portfolio služeb i o další komunikační prostředky v rámci domluvy.

 

Datové cloudy

Potřebujete se svými pracovními tými sdílet dokumenty a soubory snadno a rychle? Potřebujete mít jistotu, že k nim budete mít vždy přístup z mnoha míst najednou?

Neváhejte a využijte právě našich datových uložišť v podobě systému ownCloud či FTP. Garantujeme soukromí, spolehlivost a vždy plnou rychlost v přístupu k Vašim datům. Každý zákazník může mít individuální podmínky dle jeho potřeb a možností.

 

Provozování informačních systémů

Nemusíte si pořizovat drahé serverové stroje pro řízení podnikových softwarů!

Můžete si jej umístit u nás a pracovat s ním stále stejně pohodlně. Navíc v případě problémů u Vás budete mít vždy jistotu, že Vaše data jsou v pořádku a stále dostupná. Nabízíme podporu pro celou řadu podnikových informačních systémů, podmínky jsou zcela individuální v závislosti na konkrétních požadavcích daného zákazníka.

 

Herní servery

Chcete vlastní dedikovaný server, ale připadá Vám zbytečné si kvůli tomu pořizovat vlastní plnohodnotný server a s tím spojené položky?

Nabídneme Vám podmínky přímo dle konkrétních požadavků a potřeb Vaší potenciální herní komunity. V případě překročení určité limitní rozsáhlosti Vašeho projektu přidáváme automaticky k nabídce sdílené komunikační prostředí ve formě místnosti na našem komunitním TeamSpeak 3 serveru.

V oblasti herní branže se dlouhodobě pohybujeme a jako reference kvalitního provozování serverů bychom uvedli následující hry, u nichž jsme měli či stále máme (vlastní či našich partnerů) kvalitní a spokojenou hráčkou základnu v rámci delšího časového úseku: World of Warcraft, Minecraft, Star-Made, Counter Strike Source, Call of Duty 4, Freelancer a Aion.

 

 

Kontaktujte násJe možné, že jsme byli v textu příliš obecní nebo jsme nepostihli vše do detailů, které byste se rádi dověděli. Nebo byste nám rádi napsali z jiného důvodu. Neváhejte a využijte tento formulář, který nám zanechá vzkaz a my se Vám budeme co možná nejdříve věnovat v osobní a zcela individuální odpovědi.

Jméno
E-mail
Telefon

Zpráva
Jste v sekci
Jste bot?
ID kontrolní otázky

Kontrolní otázka
Napiště výsledek číslem pro: OSMNÁCT - 12
„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde