NetCore-IT

Jazykové služby

Překlady - slovník

 

Překlad

Nevládnete anglickým jazykem na dobré úrovni? Potřebujete rychle a vhodně přeložit webový systém či dokumenty k Vašim prezentacím?

Nabízíme Vás překladatelské služby angličtina - čeština x čeština - angličtina v odborných i neodborných textech. Naši zodpovědní zaměstnanci vládnou jazykovými znalostmi úrovně C2 a výše.

 
 

Slovník - korektura

 

Korektura

Také se někdy nestačíte divit nad oficiálními texty prezentovanými na webových stránkách či v dokumentech všude kolem Vás? Pokud si nejste jisti svým textem, potřebujete jistotu kvalitní sebeprezentace a nechcete se obtěžovat neustálou kontrolou pravidel pravopisu, máme pro Vás řešení!

Naši pracovníci se věnují již po několik let korekcí textů na vysoké úrovni. Garantujeme, že texty námi zkontrolované a opravené nebudou obsahovat chyby a budou vhodné k veřejné prezentaci.

 

 

 

 

Copywriting

Copywriting

Rádi byste prezentovali své produkty reklamním způsobem, ale máte s tím z nějakých důvodů problém?

Uděláme to za Vás! Převedeme Vaše texty do marketingové řeči, která nepochybně zajistí pozornost a zájem čtenářů. V rámci copywritingu pochopitelně zaručujeme i sémantickou a lexikální korekci a absolutní gramatickou správnost.

 

 

Kontaktujte násJe možné, že jsme byli v textu příliš obecní nebo jsme nepostihli vše do detailů, které byste se rádi dověděli. Nebo byste nám rádi napsali z jiného důvodu. Neváhejte a využijte tento formulář, který nám zanechá vzkaz a my se Vám budeme co možná nejdříve věnovat v osobní a zcela individuální odpovědi.

Jméno
E-mail
Telefon

Zpráva
Jste v sekci
Jste bot?
ID kontrolní otázky

Kontrolní otázka
Napiště výsledek číslem pro: 12 - ČTYŘI
„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich