NetCore-IT

IT outsourcing

 

Správa sítě a serveru

Audity

Virtualizace

SAAS - software jako služba, PAAS - platforma jako služba, IAAS - infrastruktura jako služba

Tyto pojmy obecně zahrnují možnost využití například: serveru, softwaru nebo celé  skupiny zařízení (serverů a ostatních prvků) včetně sítě jako prostředí, které je připraveno okamžitě ke splnění jakýchkoliv požadavků bez nutnosti nákladných investic na nákup HW, náklady spojené s údržbou a nutností upgradů HW při zvýšení požadavků. Poskytuje vždy ekonomické a variabilní řešení a zákazník zaplatí pouze to, co skutečně využije. Tyto služby mohou být finančně kalkulovány dle objemu přenesených zpracovaných dat - proto mluvíme o skutečně autentické efektivitě a ekonomice.

Outsourcing provozu skladových a účetních systémů

Outsourcing účetních a skladových systémů v dnešní době patří mezi jednu z nejvíce poptávaných firemních služeb. Máme dlouhodobé zkušenosti s poskytováním služeb v tomto sektoru a jsme schopni se přizpůsobit požadavkům zákazníků na konkrétní systém.

Jsme pro Vás ihned schopni nainstalovat a připravit k užívání například účetní a ekonomický systém POHODA, informační systém KTKw a další. 

 

Kontaktujte násJe možné, že jsme byli v textu příliš obecní nebo jsme nepostihli vše do detailů, které byste se rádi dověděli. Nebo byste nám rádi napsali z jiného důvodu. Neváhejte a využijte tento formulář, který nám zanechá vzkaz a my se Vám budeme co možná nejdříve věnovat v osobní a zcela individuální odpovědi.

Jméno
E-mail
Telefon

Zpráva
Jste v sekci
Jste bot?
ID kontrolní otázky

Kontrolní otázka
Napiště výsledek číslem pro: 7 - DVA
„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich