NetCore-IT

E-Marketing & advertising

Pokud jste navšítívili tuto kategorii hledáte zejména:

Zvýšení návštěvnosti, rozšíření povědomí o značce, navýšení efektivity prodeje, zlepšování PR.

Copywriting

Unikátní texty které jsou obsahově stylizované, zajímavě a k tomu řekněme funkčně napsané jsou ruku v ruce se SEO optimalizací. Copywriting je oblíbenou a účinou formou jak zvýšit kvalitu obsahu webu, zvýšit počet klíčových slov a zaujmout návštěvníky stránek.

výhody našeho copywritingu:

 

Google AdWords, Sklik

Zprostředkujeme Vám proklikové kampaně (tzv. PPC kampaně) u všech jejich provozovatelů. Mezi nejrozšířenější patří jistě Google Adwords (Google) a Sklik (Seznam), Heuréka.

 

SEO

Vaše stránky si zaslouží být nalezeny! Zoptimalizujeme Vaši prezentaci v rámci etických pravidel tak, aby v vyhledávačích stoupnul Váš rating a relevantnost. Máme zkušenosti s mnoha vyhledávacími boty a pravidla optimalizace jsou nám blízká.

 

Správa účtu pro sociální sítě

Google+, Facebook, Twitter 
nejoblíbenější sociální sítě které nabízí možnost zvyditelnění, rychlé šíření novinek.

 

Prezentace na inzertních portálech

Prezentace na portálu typu Aukro, kde se dnes může zaregistrovat každý a může být velmi silnou zbraní, přesvědčili jsme o tom již mnoho společností, které sázeli na dlouhodobou kvalitu svého e-shopu a zavedeného, standartního způsobu prodeje. Zjistili jsme že u běžných obchodních firem může dojít k nárustu prodejů v případě doplnění prodeje výrobků, zboží na těchto portálech až o 30% oproti běžným obchodním výsledkům a to prakticky okamžitě. V jednoduchosti je síla.

 

 

 

Kontaktujte násJe možné, že jsme byli v textu příliš obecní nebo jsme nepostihli vše do detailů, které byste se rádi dověděli. Nebo byste nám rádi napsali z jiného důvodu. Neváhejte a využijte tento formulář, který nám zanechá vzkaz a my se Vám budeme co možná nejdříve věnovat v osobní a zcela individuální odpovědi.

Jméno
E-mail
Telefon

Zpráva
Jste v sekci
Jste bot?
ID kontrolní otázky

Kontrolní otázka
Napiště výsledek číslem pro: OSM / 2
„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich